PTZ - PRŞ : 12:00 - 20:00 | CTS : 10:00 - 20:00
0212 230 44 04
info@rehabayar.com
0212 230 44 04

Panik Bozukluğu Nedir ?

Panik Bozukluğu tekrarlayan panik ataklarla karekterize bir anksiyete bozukluğudur.

    - Tekrarlayıcı beklenmedik Panik Ataklar geçirme
    - Ataklar arasındaki zamanlarda başka Panik Ataklarının daha olacağına ilişkin sürekli bir kaygı ve korku duyma,
    - Panik Ataklarının  “kalp krizi geçirip ölme”, “kontrolünü yitirip çıldırma” ya da “felç geçirme” gibi kötü sonuçlara yol açabileceği inancıyla sürekli bir kaygı ve üzüntü duyma
    - Atakları engellemeye ve olası kötü sonuçlarını engelleme amaçlı davranış değişikliklerinin oluşması (Dışarı çıkamamak, yalnız kalamak, işe gitmemek, spor, ev işi yapmamak, cinsellik yaşamamak, bazı yiyecek ya da içecekleri yeyip içmemek, yanında ilaç, su, alkol, çeşitli yiyecekler taşımak gibi) ile belirli bir psikiyatrik bozukluktur.

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  0212 230 44 04
  Halaskargazi Cad. Sema Apt. No:119 Kat:3 Daire: 6 Osmanbey / Şişli / İstanbul

Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.