PTZ - PRŞ : 12:00 - 20:00 | CTS : 10:00 - 20:00
0212 230 44 04
info@rehabayar.com
0212 230 44 04

Sosyal Fobi Kişinin Yaşamını Nasıl Etkiler?

Sosyal fobi kişinin eğitim, iş, aile ve kişiler arası ilişkilerini olumsuz etkileyerek sosyal izolasyona ve hayat kalitesinde önemli bir azalmaya neden olur.

Hastalık sahibi kişilerin daha az eğitimli olması ve dolayısı ile düşük  düşük sosyo-ekonomik katmanda yer alması beklenir. Sosyal ilişkilerinin bozuk olması dost edinme ve evlenme şanslarını düşürmektedir. Yine bu kişilerde fiziksel ve diğer  ruhsal bozuklukların sosyal fobiye eşlik etmeleri hayat kalitesini düşüren faktörlerdir.

Dr. M. Reha Bayar

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  0212 230 44 04
  Halaskargazi Cad. Sema Apt. No:119 Kat:3 Daire: 6 Osmanbey / Şişli / İstanbul

Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.